LIFTING RZĘS W BEAUTY CENTER – CENA PROMOCYJNA 50ZŁ

14433078_1841898866038722_3474137669564246261_n

LIFTING RZĘS W BEAUTY CENTER – CENA PROMOCYJNA 50ZŁ

Jaka działa zabieg fall in the volume by nobilelashes?

W celu uzyskania zaokrąglonego kształtu rzęs, modelowana jest ich struktura. Podczas zabiegu wykorzystywany jest specjalny preparat, dzięki któremu możliwa jest zmiana ułożenia związków cysteinowych, odpowiedzialnych za naturalny kształt rzęs. Kolejnym etapem jest nadanie rzęsom nowego kształtu. Zaokrąglona w ten sposób forma jest utrwalana przy użyciu utrwalacza. Jego zadaniem jest pobudzenie naturalnej odbudowy struktury rzęsy w nowym, zaokrąglonym kształcie. Dopełnieniem procedury jest
nawilżenie rzęs. Dzięki temu pozostają gładkie, lśniące i zdrowe. Zabieg jest bezbolesny i nie podrażnia okolic oczu.

?Co daje zabieg fall in the volume?

Podkręcenie rzęs od samej nasady sprawia, że wyglądają na dłuższe i lepiej wyeksponowane. Zabieg dyscyplinuje także układ rzęs nieregularnych, prostych, bądź skierowanych w dół. Podkreśla ich naturalne piękno i nadaje spojrzeniu zmysłowego uroku. Metoda ta bardzo uniwersalna. Możliwość regulowania kształtu i wyboru stopnia podkręcenia sprawia, że zabieg można wykonywać na długich i gęstych rzęsach. Jest również polecany kobietom, których naturalne rzęsy są krótkie.

?Czy Lifting rzęs niszczy naturalne rzęsy?

Zabieg nie obciąża rzęs, dzięki czemu wyglądają naturalnie i pozostają miękkie. Efekt utrzymuje się przez cały cykl życiowy rzęsy, czyli nawet do ośmiu tygodni. Włoski nie odkształcają się, dlatego subtelnym efektem można cieszyć przez długi czas. Spojrzenie podkreślone ta metodą przykuwa uwagę i nabiera charakteru.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU!

/ Bez kategorii

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.