Powiększanie ust nićmi PDO

  • Następna promocja
  • Poprzednia promocja

Powiększanie ust nićmi PDO

Powiększanie ust nićmi PDO

Nici PDO to syntetyczne włókna, które wszczepia się pod skórę, gdzie stymulują one między innymi syntezę kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. W efekcie skóra staje się bardziej gładka i napięta, jej pory ulegają zwężeniu, a tkanki zostają uniesione. Nici liftingujące wprowadzone w wargi mogą nie tylko wpłynąć na ich kształt (można z ich pomocą unieść opadające kąciki ust), ale też wygładzić je, ujędrnić i uczynić bardziej pełnymi. Metoda polega na wszczepieniu wchłanialnych, chirurgicznych nici w głąb skóry. Metoda wszczepiania nici jest praktycznie bezinwazyjna, prawie bezbolesna.Zabieg nie pozostawia blizn. Nici nie powodują reakcji alergicznych, nawet u bardzo wrażliwych i alergicznych osób.

Po kilku miesiącach wzdłuż zaimplantowanej nici pobudzone komórki skóry produkują nowe włókna kolagenowe i elastyczne. Dzieje się to za sprawą składników nitek, które rozpadając się uwalniają kwas polimlekowy i kwas glikolowy.

Nici liftingujące ulegają rozłożeniu w organizmie (trwa to od 180 dni do 10 miesięcy), natomiast uzyskany z ich pomocą efekt utrzymuje się około dwóch lat

Koszt jednej nici PDO = 40 zł

Do zabiegu używa się od około 8- 20 nici PDO

/ Bez kategorii

Comments

No comment yet.

  • Następna promocja
  • Poprzednia promocja