18

wrz2020
Drogie Klientki Od dziś możecie zapisywać się na rzęsy metodą 1:1  do naszej stażystki, u której obowiązują promocje. Stażystka jest po szkoleniu, bardzo dokładna. Niskie ceny usług ze względu na wydłużony czas pracy. CENA 35 ZŁ. Zainteresowane osoby zapraszamy do zapisów telefonicznych 91 813 74 76 jak i poprzez Messenger z zaznaczeniem że chodzi o usługę promocyjną.
18 września 2020rkowalska

18

wrz2020
Drogie Klientki manicure lub pedicure hybrydowy (25zł) do naszej stażystki, u której obowiązują promocje. Stażystka jest po szkoleniu, bardzo dokładna. Niskie ceny usług ze względu na wydłużony czas pracy. Zainteresowane osoby zapraszamy do zapisów telefonicznych 91 813 74 76 jak i poprzez Messenger z zaznaczeniem że chodzi o usługę promocyjną.
18 września 2020rkowalska

10

lip2020
Powiększanie ust nićmi PDO Nici PDO to syntetyczne włókna, które wszczepia się pod skórę, gdzie stymulują one między innymi syntezę kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. W efekcie skóra staje się bardziej gładka i napięta, jej pory ulegają zwężeniu, a tkanki zostają uniesione. Nici liftingujące wprowadzone w wargi mogą nie tylko wpłynąć na ich kształt (można z ich pomocą unieść opadające kąciki ust), ale też wygładzić je, ujędrnić i uczynić bardziej pełnymi. Metoda polega na wszczepieniu wchłanialnych, chirurgicznych nici w głąb skóry. Metoda wszczepiania nici jest praktycznie bezinwazyjna, prawie bezbolesna.Zabieg nie pozostawia blizn. Nici nie powodują reakcji alergicznych, nawet u bardzo wrażliwych ... Czytaj więcej
10 lipca 2020rkowalska