BIOREZONANS

Początek nowej ery w metodzie biorezonansu wykorzystującej aparat BICOM optima®.”

Zapraszamy na terapię z najnowocześniejszym aparatem BICOM optima®
Jest on najnowszym osiągnięciem w terapii biorezonansowej.
Zawiera cały zakres wiedzy ponad 30 lat doświadczeń w metodzie biorezonansu.

tel. 509 347 664, 91 813 74 76

W przypadku zachorowania zwykle udajemy się po pomoc do placówki służby zdrowia. Jednakże rosnące niezadowolenie z konwencjonalnych metod leczenia sprawia, że coraz większa liczba osób w Polsce odkrywa zalety terapii biorezonansowej. Istnieje mnóstwo przykładów i świadectw pacjentów, którzy rozczarowani skutecznością medycyny uniwersyteckiej, sięgnęli po terapię biorezonansową i odnotowali o wiele lepsze efekty leczenia. To właśnie na podstawie rosnącej liczby zadowolonych pacjentów można stwierdzić, że terapia biorezonansowa jest skuteczna i dużo efektywniejsza niż konwencjonalne terapie lecznicze.

Współczesny tryb życia aktywnego człowieka naraża go na wpływ wielu negatywnych czynników środowiskowych. Stres, niewłaściwa dieta, zanieczyszczone środowisko, trudne warunki pracy – to wszystko wpływa bardzo niekorzystnie na ludzki organizm. Dodatkowo mutacje szczepów wirusów i bakterii są dzisiaj coraz bardziej odporne na działanie antybiotyków. Współczesne pasożyty są częstą przyczyną wielu epidemii, nie tylko wśród ludzi, ale także zwierząt. Ludzki organizm nie jest w stanie poradzić sobie z tak dużą ilością obciążeń. Przyjmowanie ogromnych dawek leków nie jest natomiast korzystne ze względu na szereg negatywnych skutków ubocznych.
Urządzenia BICOM® wykorzystywane są do eliminacji tych wszystkich obciążeń bez konieczności zażywania dużych ilości medykamentów.
W przypadku wielu pacjentów, nawet w tak poważnych i przewlekłych chorobach, jak depresja i uzależnienia, biorezonans okazał się bardzo skuteczny. To właśnie te sukcesy przekonują coraz więcej lekarzy, weterynarzy oraz terapeutów do tej skutecznej i nieinwazyjnej terapii alternatywnej.
Poniżej można znaleźć więcej informacji na temat biorezonansu, jego historii i sposobie działania.

Terapia biorezonansowa aparatem BICOM® jest metodą bezinwazyjną i bezbolesną, co czyni ją odpowiednią nawet dla bardzo małych dzieci lub bardzo schorowanych pacjentów. Może być stosowana również u zwierząt- od świnek morskich, przez psy, aż po konie. Metoda oparta jest na biofizyce, a nie jak w przypadku medycyny tradycyjnej na biochemii. Terapia biorezonansowa sama w sobie nie leczy chorób. Wspomaga jednak proces oczyszczania organizmu z toksyn, blokad i napięć, a w konsekwencji pozwala przywrócić organizmowi zdolność do samoregulacji zachodzących w nim procesów. Metoda ta jest najbardziej znana z pomocy przy dolegliwościach wywołanych czynnikami środowiskowymi (ich symptomy to między innymi: bóle, zmęczenie, kłopoty z układem trawiennym, zmiany skórne, ogólne złe samopoczucie).

HISTORIA BIOREZONANSU

Historia metody biorezonansowej sięga roku 1970, kiedy to niemiecki doktor Franz Morell używał homeopatii do leczenia swoich pacjentów. Homeopatia opiera się na przekonaniu, iż substancje powodujące pewne symptomy u osób zdrowych powinny być podawane w rozcieńczonej formie pacjentom wykazującym podobne objawy. Środki homeopatyczne są przygotowywane poprzez sukcesywne rozcieńczanie, bazując na „pamięci wody”. Doktor Morell zastanawiał się czy istnieje możliwość stworzenia „elektronicznej homeopatii”, czyli opracowania metody eliminującej czynnik powodujący chorobę poprzez użycie drgań elektromagnetycznych. Poszukiwania takiej metody Morell oparł na założeniu, że skoro ludzkie ciało składa się w około 70% z wody, informacje o chorobie powinny być przechowywane w organizmie. Oczywiście przy stwierdzeniu, że teoria „pamięci wody” była słuszna.
W 1977r. Morellowi i biofizykowi Ludgerowi Mersmann udało się skonstruować aparaturę do oddzielania chorobowych drgań elektromagnetycznych od drgań „zdrowych”. Wynalazek ten doprowadził do stworzenia aparatu MORA używającego elektrod, które pobierały informację energetyczną z organizmu pacjenta, aby przekształcić nieprawidłowe drgania oraz pobudzić organizm do uruchomienia mechanizmów obronnych. Pierwszy aparat był ręcznie sterowany i zarazem uciążliwy w obsłudze.
W 1987 roku Hans Brügemann opracował aparat z wbudowanym komputerem i założył firmę zajmującą się produkcją seryjną takich urządzeń (ta firma to dzisiejszy Regumed GmbH). Brügemann nazwał swoje urządzenie BICOM® i jako pierwszy użył pojęcia „terapia biorezonansowa”. Od tamtego czasu Regumed GmbH przy współpracy z ekspertami w dziedzinie biofizyki m. in. prof. Cyril Smith z Wielkiej Brytanii i prof. Fritz-Albert Popp z Niemiec dokonali wielu zmian i technicznych ulepszeń w aparacie BICOM®.
Do Polski pierwszy aparat BICOM® sprowadził Jerzy Przybylski w 1993 roku.
Obecnie aparat BICOM® jest używany w 80 krajach na całym świecie, zarówno przez osoby prywatne, jak i przez terapeutów oraz lekarzy. Metoda biorezonansowa jest stosowana na szeroką skalę w szczególności w krajach niemieckojęzycznych. Ostatnio zyskuje popularność również poza Europą, zwłaszcza w Chinach, gdzie aparaty BICOM® często stanowią wyposażenie szpitali.

JAK DZIAŁA TERAPIA BIOREZONANSOWA BICOM®?

Odkrycia w dziedzinie fizyki kwantowej dowiodły, że wszystkie cząsteczki materii, również komórki w ludzkim ciele oraz wirusy, bakterie, toksyny, pyłki itd. emitują fale elektromagnetyczne. Zależnie od rodzaju cząsteczki, wszystkie materie posiadają indywidualną długość lub częstotliwość owych fal. Nazywa się to wzorem częstotliwości i może być on odczytywany przez aparat BICOM®.
Analiza biofotonów oparta jest na założeniu, że komórki komunikują się ze sobą poprzez „błyski” (promieniowanie fotonu) na odpowiednich częstotliwościach. Eksperci w dziedzinie biofizyki uważają, że poziom biofizyczny organizmu kontroluje poziom biochemiczny, a co za tym idzie, strukturę materii i organów. Te skomplikowane założenia zostały opisane prostym językiem przez brytyjską dziennikarkę medyczną Lynne McTaggart w książce „The Field”, która zawiera wywiady z kluczowymi dla dziedziny biofizyki naukowcami.
Aparat BICOM® używa wzorów częstotliwości zaczerpniętych z organizmu człowieka lub z substancji, które obciążają organizm. Urządzenie dzieli drgania na harmonijne (prawidłowe, zdrowe) oraz dysharmonijne (nieprawidłowe, chorobotwórcze). Prawidłowe drgania mogą zostać wzmocnione i wysłane z powrotem do organizmu, poprawiając jego funkcjonowanie. Nieprawidłowe drgania natomiast są odwracane i ich lustrzane odbicie wraca do organizmu, aby zredukować ich negatywny wpływ.
Typowa, 45-minutowa terapia zawiera kilka programów terapeutycznych wykorzystujących informacje z organizmu i z substancji. Odwrócone informacje są wysyłane do organizmu pacjenta przez dużą matę elektromagnetyczną, na której leży pacjent. Podczas terapii, organizm jest stymulowany przez dobroczynne częstotliwości wytwarzane przez aparat BICOM®.

tel. 509 347 664

Zakres zastosowania aparatury :

 • Diagnostyka
 • EAP– elektroakupunktura
 • Diagnostyka alergii nieinwazyjna, bezbolesna metoda bezpieczna nawet dla pacjentów poniżej 3 roku życia
 • szybka diagnostyka patologicznych obciążeń organizmu – wirusy, bakterie, pasożyty, metale ciężkie etc.
 • specjalistyczne testy wg metody 5 elementów wywodzącej się z medycyny chińskiej

 
Terapia

 • Odczulanie alergii
 • Terapie przeciwbólowe stanów przewlekłych i ostrych
 • Terapie schorzeń przewlekłych
 • Terapie antynikotynowe, antyalkoholowe i innych nałogów
 • Terapie obciążeń organizmu np.; grzyby, metale ciężkie etc.
 • Możliwość wspomagania terapii w ponad 480 jednostkach chorobowych

Klinika prowadzi wybrane terapie na generatorze plazmowym wg. dr. Rife RPZ 14.
Zawsze jednak rekomendujemy tylko te, które są bardziej efektywne na generatorze plazmowym względem leczenia na maszynach BICOM. Należą do nich np. niektóre koinfekcje boreliozy oraz borelioza.
Przetestowaliśmy terapie, które mogą być bardziej skuteczne na generatorze Rife.
Terapie boreliozy plazmowym generatorem Rife w naszym schemacie leczniczym rekomendujemy zastosować komplementarnie z terapią koinfekcji na BICOM, przynosi to szybszą poprawę stanu i trwalszy efekt. Jest to terapia w formie Miksu. Generator plazmowy Rife zapewnia szybkie obniżenie się poziomów borrelia, a biorezonans BICOM, który działa łagodniej, ale za to jest efektywnieszy w leczeniu części koinfekcji.

Klient może wybrać sposób leczenia boreliozy: zabiegi na lampie plazmowej, na lampie plazmowej oraz na biorezonansie BICOM (Mix).
Na maszynach BICOM monitoruje się także bieżące postępy terapii. Nie rekomendujemy jednak prowadzenia pełnej terapii boreliozy wyłącznie na lampie plazmowej, gdyż włączenie także biorezonansu BICOM utrwala efekty i pozwala je monitorować. Dodatkowo są osoby na które lepiej działa lampa plazmowa, a są takie na które lepiej biorezonans, dlatego połączenie obu metod daje najlepsze wyniki, a także jest bezpieczniejsze dla chorego.
Terapia generatorem plazmowym w połączeniu z BICOM jest bardzo skuteczna i praktycznie u każdej chorej osoby możemy przeprowadzić zabiegi, po których borelioza będzie w remisji, a pacjent będzie się dobrze czuł. Skuteczność można ocenić na 90%.

Terapie na generatorze plazmowym są tańsze bo mogą być prowadzone dla paru osób na raz i nie wymagają każdorazowo testowania. W przypadku zastosowania plazmy w leczeniu boreliozy rekomendujemy najskuteczniejszy program, który trwa ok. 1- 4h.

Na temat generatora plazmowowego RPZ-14
Produkt ten jest bardzo dobrze znany na świecie. Posiada zdolność płynnego generowania częstotliwości wyjściowej, która powoduje niszczenie patogenu w wyniku zastosowania tzw. Mortal Osscillatory Rate, czyli poziomu śmiertelnego rezonansu dla danego patogenu.
Trochę historii

Rekomendujemy połączenie terapii Biorezonansem Magnetycznym BICOM z terapią Generatorem Plazmowym RPZ-15 w celu osiągnięcia najlepszych efektów i szybkiej poprawy zdrowia. Bardzo dobrze sprawdza się takie połączenie przy likwidacji boreliozy i jej koinfekcji, likwidacji pasożytów, przy innych terapiach zdrowotnych.

Dodatkowo w gabinecie terapii generatorem plazmowym stworzyliśmy mikroklimat komnaty solnej z tężnią solankową, który jest bogaty w mikroelementy , co znacznie przyspiesza proces usuwania patogenów i odbudowę systemu odpornościowego.
jod – odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie tarczycy zarządzającej przemianą materii,
wapń – wzmacnia odporność organizmu, łagodzi podrażnienia oraz reguluje funkcje układu krwionośnego,
magnez – wywiera pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy,
potas + sód – korzystnie oddziaływują na pracę serca i poprawia ukrwienie skóry,
żelazo – jest niezbędnym składnikiem hemoglobiny, poprawiającym strukturę krwi,
selen – korzystnie wpływa na procesy starzenia się skóry.

Krystaliczna sól kamienna jest naturalnym jonizatorem, który efektywnie poprawia jakość powietrza, produkując jony ujemne

Zjonizowane ujemnie powietrze pozwala polepszyć kondycję zdrowotną i działa wspomagająco przy leczeniu wielu dolegliwości, takich jak: astma oskrzelowa, choroby płuc i oskrzeli, niewydolność krążenia, stany pozawałowe, nadciśnienie, choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, nieżyt żołądka, łuszczyca, zapalenie skóry, alergie, uczulenia, różnego typu nerwice, spadek odporności na stres i przemęczenia.

trochę historii:
Pierwsze tego typu urządzenie stworzył w USA dr.Raymond Rife w okresie międzywojennym w latach ‘30.
Zaobserwował on, iż możliwe jest użycie odpowiedniej częstotliwości rezonansowej do jakiej można doprowadzić bakterie chorobotwórcze, wirusy, a nawet komórki nowotworowe aby wywołać ich zniszczenie. Dr. Rife opublikował wiele częstotliwości niszczących patogeny.
Przeprowadził także eksperymentalną terapię osób chorych na raka w stanie beznadziejnym i uzyskał wysoki odsetek wyleczeń. Łącznie, w okresie kilku lat, przeprowadził zabiegi na ok. 10000 chorych na nieuleczalne lub ciężkie choroby.
W końcu lat ’30 Departament Zdrowia Publicznego w Stanach Zjednoczonych podważył działanie jego wynalazku, jako nie posiadającego podstaw naukowych. Doprowadziło to do zniszczenia laboratorium i wyników badań, a sam wynalazek został zapomniany. Raymond Rife zmarł zapomniany w 1971 roku. Dopiero w końcu lat ’80 zaczęto się interesować wskrzeszeniem wynalazku dr.Rife.
W 2010 roku czeska firma Z-Technology wprowadziła na rynek generator plazmowy RPZ-14. Jest on najdoskonalszym urządzeniem emitującym częstotliwości Rife w postaci seryjnych impulsów elektromagnetycznych poprzez lampę plazmową. Produkt powstał w na bazie oryginalnego prototypu z lat ’30. Podobne generatory są obecnie stosowane z dużym sukcesem w USA, gdzie terapie z ich udziałem są bardzo popularne.
Zasady działania generatora
Terapie na lampie plazmowej są nieinwazyjną metodą leczenia. Generator w trakcie swojej pracy oprócz innych rodzajów promieniowania podobnych w działaniu do nadawczej lampy elektronowej lub świetlówki emituje promieniowanie plazmy, o odpowiedniej częstotliwości i długości trwania, dzięki któremu prowadzone są terapie. Emisja lampy wpływa na strukturę patogenów i wprowadza je w śmiertelny rezonans, doprowadzając je do rozpadu.
Promieniowanie lampy przeszywa cały organizm, przechodzi przez kości i rezerwuary, do których nie docierają normalnie leki na boreliozę. Podobny efekt uzyskuje się stosując maszyny BICOM, gdzie dzięki macie BMF terapia przenika cały organizm, gdzie ma dostępu także ozon. Połączyliśmy terapię biorezonansowe BICOM oraz generatorem plazmowym w celu osiągnięcia najlepszych efektów i szybkiej poprawy zdrowia. Bardzo dobrze sprawdza się to przy likwidacji boreliozy i jej koinfekcji.
Terapie, jak wyglądają
Generator RPZ-14 nie jest urządzeniem medycznym, ale urządzeniem eksperymentalnym. Generatorem można prowadzić terapię dla kilku osób na raz (np. dla 4). Jest to alternatywna i bardzo skuteczna metoda leczenia antybiotykoopornych infekcji, w tym boreliozy. Szczegóły terapii na boreliozę są w zakładce
https://brm-med.pl/borelioza-leczenie/
Przeciwwskazania zastosowania lampy plazmowej:
1. pierwszy trymestr ciąży,
2. urządzenie elektrostymulujące takie jak rozrusznik serca lub implant słuchu
3. padaczka,
4. niewydolność naczyniowo-sercowa (za zgodą lekarza)
5. małe dzieci niezdolne do wyrażania swoich odczuć.

L.PTESTYCENA
1Test Alergeny podstawowe (90 alergenów)120 zł
2Test Alergeny środki konserwujące (90 alergenów)120 zł
3Test Alergeny pyłkowe (90 alergenów)120 zł
4Test Alergeny wziewne (90 alergenów)120 zł
5Test alergiczny wziewne tylko na sierść zwierząt30 zł
6Testy alergiczny tylko na pleśnie , grzyby i wirusy50 zł
7Test identyfikacyjny ogólny (90substancji)120 zł
8Test identyfikacyjny – tylko grzyby ( w tym CANDIDA) TKTT )50 zł
9Test identyfikacyjny metale ciężkie + szczepionki120 zł
10Test na Boreliozę KTT (CTT)30 zł
11Test na chlamydia30 zł
12Test na obecność wirusów w organizmie ( 30 wirusów w organizmie )50 zł
13Test na obecność pasożytów w organizmie ( 33 pasożyty)60 zł
14Testy na obecność bakterii w organizmie (56 bakterii)60 zł
INNE:
15Testy niedoboru witamin lub mikroelementów90 zł
16Terapia BICOM CHIP40 zł
17Konsultacja z diagnostyki lub terapii 50 zł
TERAPIE ZDROWOTNE:
18Terapia odczuleniowa, lecznicza, usuwająca patogeny 90 zł, karnet 10 wejść to 750 zł 90 zł
19Wzmacniajace,odporność,antystresowa,antydepresyjna,detoksykacja,90 zł
20Odchudzająca, przeciwbólowa ,indywidualna, zdrowotna,(ustalona na podstawie dolegliwości i schorzeń )
21Terapia antynikotynowa 99 zł
22Konsultacja terapeutyczna (w przypadku skorzystania z diagnostyki lub terapii )50 zł
TESTY:
23Test spożywczy 120 zł
24Test Alergen pojedynczy 30 zł
25Test Alergen centralny (trzykrotnego odczulania pszenica ,canolida ,albicans ,białego mleka krowiego, białko jaja ,roztocza ,kurzu domowego)50 zł
AKTUALNE PROMOCJE:
26Test hormony ,narządy ,neuroprzekaźniki, toksyny120 zł
27Testy alergiczne na sierść zwierząt25 zł
28Dla niemowląt oraz dzieci do18 roku życia50-25 zł
29Odczulanie na sierść zwierząt dla niemowląt oraz dzieci do 18 roku życia70-40 zł
30Trzy dowolnie wybranej testy pełne (w cenie 170 zł) -20% )Taniej !510-400 zł