Manicure i Pedicure Hybrydowy

Zadbane dłonie i paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Niestety często brakuje nam czasu i cierpliwości na ich pielęgnację. Codzienne obowiązki sprawiają, że utrzymanie nieskazitelnego manicure wydaje się wręcz niemożliwe. Oprócz tego jest wiele okazji kiedy nie chcemy się martwić trwałością lakieru do paznokci: okres wytężonej pracy, beztroskie wakacje lub ten jedyny wyjątkowy dzień w życiu – od dziś już nie musimy się martwić o wygląd naszych dłoni!

MANICURE HYBRYDOWY jest dla Ciebie jeśli:

  • chcesz mieć piękne, zdrowe i błyszczące paznokcie – jednobarwne lub french * prowadzisz aktywny tryb życia i nie masz czasu na codzienne malowanie i poprawki
  • masz dość lakierów, które odpryskują, bledną, matowieją lub ścierają się po kilku dniach
  • szukasz bezpiecznej alternatywy dla tradycyjnych żeli czy akryli (manicure hybrydowy nie obciąża płytki, a usuwa się go bez ścierania paznokcia)
  • Manicure hybrydowy wykonywany jest tak szybko jak klasyczny manicure, jedyna różnica to trwałość! Specjalny lakier nakładany jest cienką warstwą a potem utwardzany w świetle UV. Trwałość Shellac jest nieograniczona, jednak ze względu na naturalny wzrost paznokcia po 2 tygodniach należy go zdjąć (w kilka minut) i nałożyć nowy.