SOLARIUM

Perfekcyjna opalenizna + Witamina D

Zapraszamy codziennie na słoneczną opaleniznę. Nowe lampy podwójnie brązujące!

Nasz Salon charakteryzuje się najnowocześniejszymi lampami i lóżkami, absolutną higieną oraz niepowtarzalnym klimatem. Naszą dewizą jest zadowolony klient, ładna, zdrowa i trwała opalenizna po konkurencyjnej cenie. Oferujemy w nim możliwość uzyskania pięknej opalenizny na najnowszych i najbezpieczniejszych urządzeniach. Nasza dewiza to komfort, bezpieczeństwo i skuteczność opalania.
MEGASUN – TUBA z platwormą wibracyjną i programami kształtującymi sylwetkę.

CENA: 1 min.=2,50 zł.

Kabina odchudzająco – ujędrniająca – to lider wśród profesjonalnych produktów w nowoczesnych salonach, to innowacyjność i styl. Poza lampami solaryjnymi (2m) posiada ruchoma platformę, która daje możliwość przeprowadzenia kompleksowego treningu zarówno dla osób rozpoczynających kształtowanie sylwetki jak i tych zaawansowanych. Podczas sesji opalania możesz zrelaksować się przy wspaniałej muzyce w odbiorze stereo, która poprowadzi Twoje ciało i mięśnie w stan treningu. Pełen komfort i możliwość wyboru techniki wibracji pozwala Tobie na kontrolę intensywności treningu a co za tym idzie na kontrolę własnego ciała. Program chłodzący tworzy wewnątrz chłodzący wir. Zainstalowane w podłodze lustro wzmacnia efekt opalenizny. Wszystkie te nowoczesne rozwiązania pozwalają w krótszym czasie przyjemniej się opalić.

SOLTRON XL 75 -KIWI KING
BARDZO MOCNE LAMPY
CENA: 1 min.= 2,50 zł.

  • lustrzany opalacz karku,
  • profilowana pleksa główna Body Comfort,
  • dwustrefowy regulowany nawiew na klienta, oddzielny dla ciała i twarzy,
  • Klimatyzacja – zapewniająca komfortową temperaturę schładzania podczas opalania, według nastawy klienta, niezależne chłodzenie dolnej pleksy,