szkolenie z makijażu permanentnego

szkolenie z makijażu permanentnego

Szkolenie makijaż permanentny brwi metodą piórkową:
Metoda piórkowa jest to jedna z najbardziej naturalnych metod rysowania brwi „włos po włosie” za pomocą sterylnego pióra.
Jest to innowacyjna metoda, która zyskała duże grono popularności wśród klientek dzięki czemu, zyskamy na rynku większą konkurencyjność.
Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym, 80% praktyki.
Absolwent kursu otrzymuje certyfikat upoważniający do wykonywania zawodu.
Makijaż permanentny brwi metodą piórkową nadaje absolutnie naturalny efekt dzięki wprowadzaniu pigmentu w formie pojedynczych włosków. Jest to kurs uzupełniający mikropigmentacji i daje możliwość poszerzenia Państwa kompetencji.

pozwala na zupełne rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi
• gwarantuje bardzo naturalny wygląd,
• zabieg jest w 100 % sterylny, ponieważ wykonywany jest za pomocą sterylnych piórek składających się z płaskich igieł łączonych, które są wyłącznie jednorazowego użytku,
• zabieg jest bezkrwawy i w związku z tym praktycznie bezbolesny,
• metoda ta zapewnia bardzo krótki czas wykonania zabiegu,
• po zabiegu obrzęk jest praktycznie minimalny,
• makijaż ten zapewnia nam bardzo krótki czas gojenia,
* metoda piórkowo – kreskowa gwarantuje bezpieczeństwo wykonanego zabiegu, gdyż w trakcie wykonywania go barwnik wprowadzany jest jedynie w naskórek nie powodując uszkodzenia skóry właściwej.

Po ukończeniu szkolenia kursantka otrzymuje gratisowo jeden certyfikat w wybranym języku (polskim, angielskim, niemieckim, włoskim lub innym na życzenie). Każdy dodatkowy certyfikat jest płatny 40 zł.

2 dni- 3500 zł. (netto) z możliwością wykonania modelkom korekty za ok. 4 tygodnie od pierwszego zabiegu microblanding ( decyzję zostawiamy kursantkom)
1 dzień – 2000 zł. (netto), z możliwością wykonania modelkom korekty za ok. 4 tygodnie od pierwszego zabiegu microblanding ( decyzję zostawiamy kursantkom)