ENDERMOLOGIA

Czy chcesz mieć ładne, sprężyste, wysportowane ciało, płaski brzuch, jędrne pośladki i uda?

Zamiast spędzać godziny na sali treningowej można podobne efekty osiągnąć za pomocą elektrostymulacji mięśni relaksując się, zapominając o ciągłym pośpiechu, podczas kojącej zmysły muzyki w aromatycznych nutach olejków.

45 minutowa elektrostymulacja odpowiada 2- 3 godzinnemu wysiłkowi fizycznemu nie powodując jednak nadmiernego wzrostu mięśni, obciążenia stawów oraz układu krążenia. Podczas zabiegu mięśnie pracują tak jak podczas normalnych ćwiczeń na siłowni (nawet intensywniej i bardziej regularnie). Oferta skierowana jest zarówno do Pań jak i Panów.

Stymulacja mięśni połączona jest z naświetleniem promieniami podczerwonymi, które powodują rozbicie tłuszczu, przyśpieszają krążenie krwi, poprawiają metabolizmu tkanki tłuszczowej, podwyższją temperaturę tkanki podskórnej i mięśni. Nasza skóra najszybciej oddaje cząsteczki tłuszczu w miejscach dobrze ukrwionych.

Taka kombinacja wywołuje SILNE DZIAŁANIE ANTYCELLULITOWE, UJĘDRNIAJĄCE I ODCHUDZAJĄCE.
Aktywizacja metabolizmu wpływa również na zmniejszenie apetytu. Każdy w krótkim czasie może osiągnąć efekt w postaci wymarzonej wysportowanej sylwetki.

GALERIA