LASEROWE USUWANIE TRĄDZIKU

Skazy i niedoskonałości skóry często są przyczyną dyskomfortu psychologicznego i psychosomatycznego, a w przypadku trądziku odwróconego mogą stanowić poważny problem. Laser diodowy stanowi niezbędną pomoc w usuwaniu zmian skórnych podczas szybkich i bezbolesnych zabiegów, bez konieczności stosowania środka znieczulającego.

Wykonujemy zabiegi na takie zmiany jak:

Trądzik (łac. Acne vulgaris) choroba skóry, gdzie pod wpływem zmian hormonalnych (nadmiernej stymulacji androgenowej) dochodzi do nadmiernego pobudzenia czynności gruczołów łojowych (łojotoku). Zmiany chorobowe występuja zwykle na skórze twarzy, górnej części pleców i klatki piersiowej. Zmiany to zaskórniki, grudki, krosty, torbiele ropne i blizny. Trądzik występuje u młodzieży w wieku dojrzewania, ale również u osób w średnim wieku. Czynniki wpływajace na rozwój trądzika odpowiedzialne są czynniki genetyczne, hormonalne i bakteryjne.

Trądzik pospolity wiąże się z nadmiernym wytwarzaniem łoju i wzmożonym rogowaceniem komórek przewodu wyprowadzającego gruczołów łojowych skóry. Nakładające się na siebie warstwy zrogowaciałego naskórka wypełniają przewód wyprowadzający i zamykają jego ujście. Zablokowane ujście kanału gruczołu łojowego czopem łoju i zrogowaciałych komórek to tzw. zaskórnik, który jest niezapalną postacią trądziku. Zamknięty gruczoł blokuje dostęp tlenu co stwarza doskonałe warunki do rozwoju bakterii beztlenowych, które powoduja stan zapalny.

Trądzik różowaty jest to schorzenie dotyczące osób w wieku dojrzałym, najczęściej po 30 roku życia, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Polegają na występowaniu wykwitów rumieniowych, grudkowych i krostkowych. Umiejscowione na twarzy i dekolcie. Nie leczony w pierszym etapie choroby rumień utrwala się, dochodzi do trwałego poszerzania naczyń krwionośnych, następnie powstają grudki i krosty, a postępująca choroba w zaawansowanym etapie powoduje przerosty gruczołu (np. na nosie).

CENNIK

PARTIA CIAŁA
CENA
Twarz
100-200zł
Dekolt
100-180zł
Plecy
150-300zł

W KARNECIE 5 ZABIEGÓW – 6 GRATIS
Każda skóra reaguje na footoodmładzanie laserowe w sposób indywidualny. W niektórych przypadkach, bezpośrednio po zabiegu, mogą wystąpić podrażnienia, rumień, pieczenie, lekki obrzęk i strupki w miejscach przebarwień

GALERIA