MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODĄ PIÓRKOWĄ

Makijaż permanentny Technika piórkowa , Korygowanie brwi metodą piórkową.
W innych metodach makijażu permanentnego wykonuje się nakłucia w postaci kropek, punkt przy punkcie, co daje obraz plam
Naszą metoda wykonuje się realistyczny obraz włosa. Uzyskany pojedynczy włos może być zróżnicowany od bardzo cieńkiego do grubego
Zabieg ten wykonuje się przy użyciu narzędzi jednorazowych. Są to płaskie igły, które połączone zostały w piórka. Cechą tego zabiegu jest bezpieczeństwo, gdyż wykonuje się go w sterylnych warunkach, bez igieł wielokrotnego użytku. Wykorzystywane piórka delikatnie, bezinwazyjnie wprowadzają barwniki pod skórę. W porównaniu z tradycyjnym makijażem permanentnym, który wykonywany jest przy użyciu drgających igieł, metoda piórkowa niemalże całkowicie wyeliminowała ból. Zabieg trwa też krócej, a poza tym gojenie okolicy poddanej zabiegowi przebiega szybciej. Dodatkowym plusem jest fakt, że obrzęki są niewielkie i znikają już po kilku godzinach – substancje barwiące wprowadzane są płytko, w sam naskórek, skóra właściwa nie zostaje uszkodzona. Zalety zabiegu: Makijaż permanentny wykonywany metodą piórkowo-kreskową ma wiele zalet: – pozwala na rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi – jest niemalże bezbolesny · obrzęk jest minimalny, a czas gojenia krótki – sam zabieg trwa krótko, a efekt utrzymuje się kilka lat, gdyż z upływem czasu barwnik złuszcza się z naskórkiem – gwarantuje bardzo naturalny wygląd Wskazania do zabiegu: Makijaż ten dedykowany jest zarówno tym osobom, które po prostu nie mają czasu i cierpliwości, by codziennie regulować i pielęgnować brwi, ale także i tym, których brwi z różnych powodów nie wyglądają zbyt dobrze (choroba, oparzenie itp.). Metoda ta daje bardzo naturalny efekt. Cieszy się dużą popularnością. Efekt końcowy ciężko odróżnić od henny! Niekiedy przy delikatnej urodzie i jasnych włosach wygląda delikatniej niż henna.

PORÓWNANIE PRACY URZĄDZEŃ DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Urządzenie najnowszej
generacji BioEvolution

Tradycyjne
urządzenie

PRZECIWWSKAZANIA:

ciąża, cukrzyca, łuszczyca, jaskra, przyjmowanie leków sterydowych.

PRZED ZABIEGIEM

Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem i omówieniem oczekiwań klientki.

ZABIEG POCZĄTKOWY

I etap polega na wykonaniu makijażu, najpierw nakładane jest znieczulenie, po odczekaniu ok. 30 min, indywidualnie do każdego dobierany kolor pigmentu i robimy szkic, po zaakceptowaniu przez klientkę, zaczynamy zabieg. Cały czas w miedzy czasie stosowane jest znieczulenie dodatkowe, co gwarantuje bezbolesność, lub ogromnie zmniejsza ból. Odczuwanie bólu -jest sprawa indywidualną organizmu.

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU:

  • Przez ok. 4-7 dni po zabiegu skóra nie może być myta mydłem i innymi kosmetykami niż zalecane przez kosmetyczkę.
  • Skóra powinna być natłuszczana wazeliną lub maścią z Wit.A, Nie dopuszczamy by strupki były suche.
  • Nie trzeć miejsca, nie drapać, nie moczyć.
  • Przez 7 dni po zabiegu nie można korzystać z basenu, sauny, solarium. Unikać bezpośrednich promieni słonecznych, nosić okulary przeciwsłoneczne.
  • Przez kilka dni po zabiegu (brwi ok. 4- 7 dni) naskórek delikatnie się złuszcza wraz z częścią barwnika ( nawet do 50%. Jest to całkowicie naturalny proces i tak jest w każdym przypadku. Wszystko jest sprawą indywidualną organizmu.
  • II etap – po około 2-3 tygodnaich. Panie są proszone na wizytę kontrolną jest dokonywane dopigmentowanie i korekta. Korektę należy wykonać nie później niż miesiąc po makijażu.