ZABIEGI NA TWARZ

SONOFOREZA (ULTRADŹWIEKAMI)

Wykorzystuje zjawisko fali akustycznej. W kosmetyce sonoforeza zwana masażem ultradźwiękowym, powoduje poprawę ukrwienia skóry i jest wykorzystywana w celu wtłoczenia w głębsze warstwy skóry preparatów odżywczych i nawilżających.

ZŁOTA MASECZKA

Zapraszamy na luksusowy, naturalny zabieg z wykorzystaniem najnowszej technologii umożliwiającej rozpuszczenie i przeniknięcie złota przez barierę skóry.
Zabieg polega na połączeniu najnowszej technologii jonów ultradźwiękowej mgiełki z urzadzenia Chromo Mist z 24 karatowym złotem. Efektem jest rozświetlona, wygładzona i super nawilżona skóra. Dzięki połączeniu tych dwóch elementów wprowadzenie złota w głąb skóry nie stanowi już problemu.

Mikromgła jonów naładowanych ujemnie odświeża oraz nawilża skórę, a także wspomaga wchłanianie substancji aktywnych zawartych w maseczce.

W starożytnym Rzymie maści ze złota były stosowane jako lek na różne problemy skórne, uwielbiane za luksusowe, upiększające właściwości.

Złoto było uważane za klucz do młodości również w starożytnej medycynie chińskiej, królowa dynastii Ch’ing korzystała z zabiegów z użyciem złota na twarz każdego dnia.
Cofając się do czasów Kleopatry, czyste złoto było sposobem na zachowanie młodej skóry. Historycy utrzymują, że złota maska, w której ten ekskluzywny zabieg rozpoczyna się głębokim oczyszczeniem skóry.
Masaż twarzy, szyi i dekoltu rozluźnia i pobudza skórę, wprowadza nas w stan relaksu.
Peeling kawitacyjny ma na celu głębokie oczyszczenie skóry przy pomocy fal ultradźwiękowych.
Po przygotowaniu skóry do optymalnej wchłanialności złoto zostaje wmasowane.

Efekty są natychmiastowe; skóra staje się sprężysta, nawilżona, ujędrniona i rozświetlona.

Cena: 300 zł / ok. 2 h (mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, masaż twarzy)