OPALANIE NATRYSKOWE

Opalanie natryskowe – SunFX
Z tego najchętniej korzystają gwiazdy!
AIRBRUSH

Światowy lider opalania natryskowego
Profesjonalizm prosto z Australii- o zdrowej opaleniźnie wiemy wszystko!

Opalanie natryskowe SunFX to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną cieszyć się piękną opalenizną, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, bez ryzyka przedwczesnego starzenia się, alergii i nowotworów.
Profesjonalnie przeprowadzony zabieg opalania z wykorzystaniem sprzętu i 100% naturalnych płynów SunFX, gwarantuje najwyższą precyzję oraz jakość usługi i zapewnia bezpieczeństwo nawet dla najbardziej wrażliwych, jasnych karnacji, osób z bielactwem, alergików oraz przyszłych mam.

Wyobraź sobie piękną i zdrową opaleniznę w pięć minut…
Teraz jest to już możliwe dzięki systemowi SunFX niezwykle precyzyjnej profesjonalnej maszynie oraz gamie naturalnych produktów do opalania natryskowego.
Naturalna pigmentacja SunFX to doskonała alternatywa dla szkodliwego promieniowania UV.
SunFX to gwarancja pięknej opalenizny:

  • Natychmiastowy efekt,
  • Najwyższa jakość produktów
  • Piękny, zdrowy odcień opalenizny
  • 100% bezpieczeństwo dla skóry

OPALANIE NATRYSKOWE PROSTO OD MATKI NATURY 100% Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW,

W czasach kiedy nasza skóra każdego dnia narażana jest na szkodliwe promieniowanie UV, zanieczyszczenia środowiska oraz silne alergeny pochodzące z kosmetyków,
SunFX postawił na zdrowie i najwyższą czystość technologiczną swoich produktów.
Każda receptura SunFX oparta jest o wyselekcjonowane naturalne barwniki organiczne, zapewniając przepiękny odcień opalenizny oraz optymalne zdrowie skórze.
Jakość oraz profesjonalizm SunFX potwierdzona licznymi międzynarodowymi nagrodami.

  • CENA BEZ PEELINGU:180 zł.
  • Częśćiowe bez peelingu 100-120 zł

Preparaty SunFX zawierają najskuteczniejszą na rynku substancję barwiącą zwaną Dihydroksyaceton powszechnie określany skrótem DHA. Ta wyjątkowa substancja została odkryta ponad 50 lat temu i dzięki stopniowemu ulepszaniu obecnie oferuje doskonałe wyniki w opalaniu, idealnie zastępującąc metody wykorzystujące źródła promieniowania UV.
Substancja DHA pierwotnie stosowane była w lekach doustnych używanych przy leczeniu niektórych chorób dziecięcych (w szczególności choroby spichrzeniowej glikogenu), a właściwości opalające tej substancji odkryto przypadkiem, gdy nieumyślnie rozlano ją na skórę.
DHA reaguje z proteinami obecnymi w najwyższych warstwach skóry. Zbrązowienie może pojawić się już po 2 godzinach, jednak najlepsze wyniki uzyskuje się po 5-7 godzinach. Szczególną zaletą substancji opalającej DHA jest to, że opalenizny nie da się zmyć, znika ona samoistnie w miarę naturalnego złuszczania się naskórka.
W chwili obecnej na światowym rynku występuje wiele tanich postaci DHA, charakteryzujących się intensywnym przykrym zapachem.

Najwyższej jakości DHA stosowane w płynach SunFX to:

• Naturalny, idealnie dopasowujący się kolor
• Formuła wolna od przykrych zapachów
• Gwarancja zdrowia skóry

Substancja DHA używana w płynach SunFX to najwyższej jakości składnik opalający posiadający certyfikat ECOCERT.
Znak ECOCERT jest jednym z najważniejszym oznaczeniem potwierdzającym, jakość, pozytywny wpływ na zdrowie oraz czystość ekologiczną.

Dla najlepszego efektu opalania oraz zachowania optymalnego zdrowia skóry płyny SunFX zawierają 100 % substancji naturalnych. Wykluczyliśmy także wszelkie substancje chemiczne mogące powodować skutki uboczne jako: alkohol, parabeny, perfumy oraz innych potencjalnie niebezpieczne związki chemiczne.
Zabieg wykonywany jest na stojąco za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji, zaś samo nakładanie opalenizny trwa około 5 minut. Wcześniej jednak, w celu uzyskania najlepszego efektu należy wykonać peeling całego ciała. Nie należy używać antyperspirantów, perfum i balsamów nawilżających przed opalaniem. Po nałożeniu preparatu, kosmetyczka osusza ciało, w celu całkowitego wchłonięcia preparatu. Kolor utrwala się jeszcze w zależności od użytego preparatu przez kolejne 5 do 8 godzin więc nie należy w tym czasie brać kąpieli. Następnie zaleca się umycie skóry żelem nawilżającym, bez użycia gąbki. Podczas pierwszej kąpieli część bronzera zmywa się – jest to naturalny proces opalania natryskowego, opalenizna nadal utrwala się na skórze. W zależności od rodzaju skóry i sposobu jej pielęgnacji opalenizna utrzymuje się od 7 do 10 dni.

Trwałość opalania natryskowego zależy od kilku czynników: odpowiedniego przygotowania się przed zabiegiem, od rodzaju skóry oraz pielęgnacji. Zalecamy intensywne nawilżanie skóry po opalaniu. Ponadto, aby dłużej utrzymać opaleniznę, należy unikać długich kąpieli, zabiegów spa oraz produktów złuszczających naskórek.
Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem.
Wysoka jakość opalania natryskowego podobnie jak każda usługa kosmetyczna zależy przede wszystkim od rodzaju sprzętu i kosmetyku na jakim pracujemy oraz od sposobu wykonania zabiegu.