TRWAŁE PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS MaxLashes

W Naszej ofercie również szkolenia z trwałego przedłużania rzęs!
Rzęsy z norek 140zł
Odnowa rzęs do 3 tygodni po zabiegu w cenie 100zł

różne rodzaje rzęs do wyboru w zależności od oczekiwania klientki – jedwabne, norki, brokatowe, z cyrkoniami, 3D, syntetyczne i wiele innych
Pozwól sobie na rzęsy o których zawsze marzyłaś. Dzięki zabiegowi osiągniesz niepowtarzalny, niesamowity efekt, który może trwać nawet do kilku miesięcy. Zabieg polega na doklejaniu pojedynczych rzęs syntetycznych do każdej Twojej naturalnej. Dzięki temu uzyskujesz efekt, któremu nie dorówna żaden tusz. Nabierzesz pewności siebie, gdyż nie musisz się już martwić o rozmazane oczy, smugi czy grudki. O każdej porze Twoje oczy są wyraźne, zmysłowe i pełne głębi.

TRWAŁE PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS nie niszczy naszych rzęs. Klej położony na naturalnej rzęsie zamienia się w łagodną i elastyczną, polipeptydową więź, która pozwala rzęsom pozostać naturalnie giętkim. Syntetyczna rzęsa przylega idealnie do naturalnej gładko i wygodnie nie niszcząc jej.

TWOJE RZĘSY 100 % DŁUŻSZE, GRUBSZE, BARDZIEJ PODKRĘCONE RZĘSY

  • o zwiększonej objętości
  • w intensywnym kolorze
  • wodoodporne
  • o kilkumiesięcznej trwałości

NIESAMOWITY EFEKT - 24 GODZINY NA DOBĘ ZACHWYCAJĄCE NIGDY WIĘCEJ TUSZU DO RZĘS, ROZMAZANYCH OCZU, SMUG CZY GRUDEK

  • kilkumiesięczna trwałość aż do momentu zakończenia "cyklu życia" przez naturalną rzęsę
  • w 100% bezpieczny, testowany farmaceutycznie klej
  • dopełnienia zalecane od 2 - 4 tygodni
  • Zagęszczanie rzęs - idealne jeżeli rzęsy są nie tylko krótkie, ale i rzadkie

Pomysł narodził się w dalekiej Azji, ale największe zastosowanie i sukces odnosi w USA, gdzie ma już wiele zwolenniczek. Zbiera świetne recenzje. Jest jednym z zabiegów, które bardzo poprawiają samopoczucie, samoocenę, a efekt jest przecież natychmiastowy.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA :

Co to jest TRWAŁE ZAGĘSZCZENIE I PRZEDŁUŻANIE RZĘS?

PRZEDŁUŻANIE RZĘS Naszą metodą, to przełom w technice przedłużania rzęs, zupełnie nowy sposób pozwalający przedłużyć, zagęścić i pogrubić Twoje własne rzęsy. Ta nowatorska metoda polega na doklejeniu syntetycznych rzęs, „włosek po włosku” do Twoich rzęs, tak by uzyskać całkowicie naturalny efekt.

Na jak długo mogę nosić trwale przedłużone i zagęszczone rzęsy?
Najczęściej jest to okres kilku miesięcy, czyli dokładnie tyle, ile trwa cykl życia naturalnej ludzkiej rzęsy. Polecane i niezbędne dla idealnego wyglądu Twoich nowych rzęs są tak zwane „dopełnienia”, ponieważ niektóre naturalne rzęsy zakończą swój cykl życia i wypadną razem z przedłużonymi rzęsami. Nigdy nie wiadomo w jakiej fazie aktualnie jest dana rzęsa (wzrostu, zaniku, spoczynku) i w związku z tym zabieg dopełnienia rzęs zaleca się wykonywać co 3 – 6 tygodni.

Jak powinnam dbać o moje nowe rzęsy?

Można stosować dowolne preparaty do demakijażu oczu. Należy zmywać makijaż oka delikatnymi ruchami, bez tarcia (to również zasada profilaktyki przeciwzmarszczkowej okolic oka) i raczej nie stosować wacików kosmetycznych, tylko zastąpić je kosmetycznymi gąbeczkami.
Nie ma potrzeby stosowania tuszu do rzęs !, dlatego makijaż jest bardzo łatwy do usunięcia.

Czy mogę nakładać tusz do rzęs?

Nie ma przeciwwskazań do jego stosowania. Rzęsy trwale przedłużone proponowaną przez Nas metodą wyglądają tak efektownie, że nie potrzebują dodatkowej oprawy. Jeśli jednak któraś z Pań zdecyduje się nałożyć tusz to nie powinien być to tusz wodoodporny tylko klasyczny.

Czy mogę uzyskać bardziej naturalny lub bardziej teatralny efekt decydując się na PRZEDŁUŻANIE RZĘS TĄ METODĄ?
Oczywiście. Rzęsy występują w wielu długościach, grubościach i mają różny stopień podkręcenia, dzięki czemu przed zabiegiem mogą Panie ustalić jakiego efektu oczekują.

Czy mogę korzystać z sauny lub basenu?
Tak. Pływanie czy korzystanie z sauny nie ma żadnego wpływu na długość noszenia rzęs. Również przebywanie w gorącym i wilgotnym klimacie nie szkodzi Naszym nowym rzęsom. Klej stosowany do zabiegu jest odporny na działanie wody, wysokich i niskich temperatur oraz kosmetyków. Bez obaw śpimy, budzimy się i chodzimy z zachwycającymi rzęsami 24 godziny na dobę przez okres kilku miesięcy (uczęszczając na zabieg dopełniania w zależności od potrzeb).

Czy rzęsy mogą spowodować reakcję alergiczną?

Nie, składniki i preparaty stosowane do zabiegu to produkty najnowszej generacji i najbezpieczniejsze, testowane farmaceutycznie, przez co są całkowicie bezpieczne dla oka i okolicy oka. Osoby noszące szkła kontaktowe mogą bez obaw poddać się zabiegowi.

Czy mogę usunąć sztuczne rzęsy?
Tak. W dowolnym momencie można usunąć wszystkie rzęsy bez szkody dla naszych naturalnych rzęs. Służy do tego specjalny, łagodny dla oka preparat usuwający doklejone rzęsy.