TRWAŁE PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS MaxLashes

różne rodzaje rzęs do wyboru w zależności od oczekiwania klientki – jedwabne, norki, brokatowe, z cyrkoniami, 3D, syntetyczne i wiele innych
Pozwól sobie na rzęsy o których zawsze marzyłaś. Dzięki zabiegowi osiągniesz niepowtarzalny, niesamowity efekt, który może trwać nawet do kilku miesięcy. Zabieg polega na doklejaniu pojedynczych rzęs syntetycznych do każdej Twojej naturalnej. Dzięki temu uzyskujesz efekt, któremu nie dorówna żaden tusz. Nabierzesz pewności siebie, gdyż nie musisz się już martwić o rozmazane oczy, smugi czy grudki. O każdej porze Twoje oczy są wyraźne, zmysłowe i pełne głębi.

TRWAŁE PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS nie niszczy naszych rzęs. Klej położony na naturalnej rzęsie zamienia się w łagodną i elastyczną, polipeptydową więź, która pozwala rzęsom pozostać naturalnie giętkim. Syntetyczna rzęsa przylega idealnie do naturalnej gładko i wygodnie nie niszcząc jej.

Czas trwania zabiegu ok. 2-2,5h.

Zawsze zakładana jest maksymalna ilość rzęs, co powoduje niesamowity efekt. po upływie około 3-4 tygodni można przystąpić do uzupełniania rzęs.