MEZOTERAPIA IGŁOWA

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Dermaheal Eyebag Solution dzięki unikalnemu połączeniu peptydów biomimetycznych poprawia mikrokrążenie i stymuluje drenaż redukując „worki” i opuchnięcia pod oczami oraz zapobiegając zastojom limfatycznym. Preparat zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych zapobiegając odkładaniu tłuszczu oraz stymuluje lipolizę usuwając poduszeczki tłuszczowe pod oczami. Produkt wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt odmłodzenia skóry, ma także działanie rozjaśniające i rozświetlające.

Częstotliwość:
– seria zabiegów co 14 – 21 dni
– terapia podtrzymująca do 2 zabiegów w ciągu roku

Wskazania:
– poprawia mikrokrążenie
– redukuje worki pod oczami i opuchnięcia
– zapobiega zastojom limfatycznym
– usuwa poduszeczki tłuszczowe okolic oczu
– zapobiega odkładaniu się tłuszczu
– uelastycznia i napina skórę dając efekt jej odmłodzenia
– ma działanie rozjaśniające i rozświetlające
Skład:
– substancje aktywne:
Peptydy Biomimetyczne:

Tripeptide-41: zapobiega akumulacji tkanki tłuszczowej i stymuluje lipolizę,
Nonapeptide-18: działanie przeciwstarzeniowe, przeciwzapalne,
Oligopeptide-61: zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych, zwiększających odkładanie tłuszczu,
Oligopeptide-73: zapobiega uszkodzeniom komórek skóry poprzez hamowanie wpływu UV
i innych czynników indukujących apoptozę.

cena zabiegu 150 zł./ 5ml.

Cytocare 532
Ten koktajl wyróżnia się wysokim stężeniem kwasu hialuronowego- wynoszącym aż 30 mg/ 5ml. Dzięki temu jest to preparat intensywnie działający. Jego zastosowanie gwarantuje głęboką odnowę skóry oraz poprawę jej nawilżenia. Koktajl polecany jest dla pacjentów po 40 roku życia. Dzięki kompleksowi witamin znajdujących się w składzie tego innowacyjnego preparatu następuje wzmożenie działania antyutleniającego oraz pobudzenie stymulacji rozwoju komórek skóry.

Działanie Cytocare 532
Zastosowanie Cytocare 532 gwarantuje uzyskanie głębokiego i długotrwałego nawilżenia, redukcję zmarszczek, poprawę gęstości i napięcia skóry, spowolnienie procesu starzenia oraz poprawę kolorytu.

Zalety Cytocare
Preparaty Revitacare Cytocare to koktajle przynoszące wiele korzyści dla skóry. Doskonale redukują nawet głębokie zmarszczki, intensywnie regenerują skórę właściwą i poprawiają jej zagęszczenie. Ponadto pozwalają na utrzymanie biologicznej równowagi skóry oraz jej odżywianie. Koktajle przywracają promienny wygląd twarzy. Preparaty te to doskonała metoda zapobiegania pojawienia się pierwszych zmarszczek. Substancje zawarte w Cytocare pozwalają na utrzymanie biologicznej równowagi skóry i uzyskanie jej głębokiego nawodnienia.

Zaletą preparatów Cytocare jest możliwość ich dowolnego łączenia, w celu uzyskania jak najlepszych efektów kuracji zapobiegającej procesowi starzenia. W celu uzyskania jak najlepszych efektów zaleca się wykonanie 4 zabiegów w dwutygodniowych odstępach czasowych. Cytocare mogą być wykorzystane do mezoterapii igłowej o każdej porze roku. Jest to doskonała kuracja uzupełniająca do przeprowadzonych zabiegów laserowych, zabiegów z użyciem fal radiowych oraz jako dopełnienie terapii kwasami.

Przebieg zabiegu mezoterapii Cytocare
Przed przystąpieniem do wykonania mezoterapii na skórę pacjenta nakłada się maść znieczulająca. W następnej kolejności po odpowiednim dobraniu koktajlu do indywidualnych potrzeb preparat jest wstrzykiwany w skórę przy pomocy cienkiej igły. Mikronakłucia są wykonywane w odstępach od 5 do 10 mm. Po przeprowadzonym zabiegu mogą pojawić się niewielkie zaczerwienienia i lub zasinienia jednak znikają w ciągu kilku godzin.
cena 150 zł.

REVITACARE CytoCare C Line 715 mezoterapia wypełniająco – ujędrniająca

cena zabiegu -400,00 zł/1x 5 ml.

Cytocare 715 to pomost pomiędzy mezoterapią a wypełniaczem! Cytocare 715 dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego (75mg) powoduje natychmiastowy efekt wypełnienia skóry, widocznie ją nawilża oraz napina. Jest to kolejny krok zaawansowania w mezoterapii przed wykorzystaniem wypełniacza.

Wskazania:
utrata jędrności skóry
wiotkość skóry
pojawienie się zmarszczek
Częstotliwość zabiegów:

początek: 3 sesje, odstęp pomiędzy sesjami 3 tygodnie

podtrzymanie efektów: 1 sesja w odstępie 3-4 miesięcy

Obszary podania:
twarz
dekolt
górna część dłoni
zwiotczałe obszary na ciele
Składniki aktywne:

kwas hialuronowy nieusieciowany 75 mg/5 ml = 15 mg /1 ml o wysokiej lepkości pozwalający osiągnąć efekt uniesienia skóry oraz zapewnia wysoki poziom nawilżenia.
karnozyna (dipeptyd) – Karnozyna jako jeden z najsilniejszych antyoksydantów blokuje mechanizmy wpływające na starzenie się komórek skóry. Uruchamia procesy naprawcze komórek, działa odmładzająco i przeciwstarzeniowo.
kompleks aminokwasów – opatentowany kompleks dynamicznej sieci aminokwasów uruchamia przebudowy uszkodzonych komórek dzięki czemu następuje ich natychmiastowe regeneracja. Wzmacnia barierę hydrolipidową skóry, zmniejsza zaczerwienienie i poprawia jej koloryt

Kwas hialuronowy EJAL 40
Najnowsza generacja kwasu hialuronowego o średniej masie molekularnej, stworzona aby odbudować podstawową strukturę macierzy pozakomórkowej i zoptymalizować środowisko dla nowo powstających elementów budulcowych skóry. Zwiększa naturalną biosyntetyczną zdolność fibroblastów do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

ELAJ 40 jest produktem bezpiecznym ze względu na brak jakichkolwiek „wzmacniaczy” chemicznych, które mogą powodować działania niepożądane. To czysty kwas hialuronowy, który wzmocniony efekt osiąga poprzez właściwą selekcję długości łańcuchów i odpowiednie właściwości reologiczne. Ekonomiczny i przyjazny dla środowiska.
Jakie obszary mogą być poddane zabiegowi?
skóra twarzy
Wskazania:
Skóra odwodniona, przesuszona, wiotka
Narażona na promieniowanie UV, działanie klimatyzacji
Z rozstępami, przebarwieniami lub jako terapia wspomagająca inne metody
Terapia przygotowująca do zabiegów z użyciem wypełniacza
Efekty:
szybko redukuje i eliminuje oznaki starzenia skóry
bio-rewitalizuje odwodnioną i zniszczoną skórę
przywraca utracony kontur twarzy
wzmacnia macierz pozakomórkową skóry
neutralizuje zwiotczenie skóry
wygładza zmarszczki
poprawia napięcie i elastyczność skóry
Jak wygląda zabieg z użyciem kwasu hialuronowego ELAJ 40?
Zamiast tradycyjnej wielopunktowej mezoterapii ELAJ 40 podaje się innowacyjną 4-punktową techniką biorewitalizacji. 4-punktowa technika bio-rewitalizacji (4 PBR) polega na wykonaniu 4 iniekcji po 0,25 ml preparatu w odpowiednich punktach po każdej stronie twarzy, minimalizując ryzyko zasinień i odczucia bólu.
cena zabiegu 300 zł.

Prostrolane
Najnowocześniejszy preparat peptydowy zarejestrowany jako wyrób medyczny do redukcji miejscowego nagromadzenie tkanki tłuszczowej poprzez redukcje lipidów w komórkach tłuszczowych.

Cztery unikalne peptydy zawarte w preparacie efektywnie przyspieszają lipolizę i wydatnie opóźniają lipogenezę.
Prostrolane działa detoksykująco i wygładzająco, napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję.

Składniki kwas hialuronowy i kompleksy peptydowe zawierają opatentowaną technologię przedłużonego uwalniania i znikania substancji aktywnych.

Minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez dwa tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze powodując powolne długotrwałe uwalnianie i penetracje składników aktywnych.

Preparat umożliwia skuteczne usuwanie miejscowych złogów tkanki tłuszczowej w następujących obszarach: podbródek, żuchwa, brzuch, przedramiona, bryczesy.

Komórki tłuszczowe nie ulegają zniszczeniu i rozrywaniu, w związku z czym ilość efektów ubocznych jest zminimalizowana.

Zabieg jest skuteczny bezpieczny i prawie bezbolesny.
Cena 450 zł.
Mezoterapia to jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych, zdolny znacząco poprawiać jakość skóry. Jej celem jest dostarczenie substancji aktywnych bezpośrednio do skóry i jej natychmiastowe nawilżenie. Powodzenie zabiegu zależy w dużej mierze od jakości zastosowanego produktu i powtarzalności sesji.
Neauvia Hydro Deluxe to innowacyjny produkt stosowany do głębokiego nawodnienia, biostymulacji oraz rewitalizacji skóry. Neauvia Hydro Deluxe to unikalna kompozycja, która aktywuje i wspiera naturalne procesy produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra staje się grubsza i jędrniejsza.
Neauvia Hydro Deluxe zawdzięcza swoją skuteczność najwyższej na rynku zawartości wyjątkowo czystego kwasu hialuronowego-18 mg/ml, pozyskiwanego z Bacillus subtilis.
Główne przeznaczenie produktu:
• regeneracja szyi i ramion,
• ujędrnienie skóry,
• regeneracja łokci i kolan,
• redukcja rozstępów,
• mezoterapia odmładzająca dłonie.
Preparat zawiera:18 mg/ml HA, nieusieciowany 0,01% CaHA,
Ilość zabiegów: 4 serie co 3 tygodnie , zabieg przypominający po pół roku.

Korzyści Neauvia Hydro Deluxe :
– produkt nietoksyczny, biokompatybilny,
– niskie ryzyko reakcji immunologicznej,
– produkt wysokooczyszczony,
– zwiększenie elastyczności, nawilżenia, gęstości i jędrności skóry,
– zwiększenie odporności na rozciąganie skóry,
– wzrost kolagenu i fibroblastów,
– spowolniona biodegradacja kwasu hialuronowego dzięki domieszce CaHA.
Ostrzyknięcie z użyciem preparatu Neauvia Hydro Deluxe kosztuje 300 zł.
Neauvia Organic Hydro Deluxe to nieusieciowany hialuronian sodu o stężeniu 18 mg/ml. Produkt występuje w postaci hydrożelu, który jest lepko-sprężysty i klarowny. Zawiera 0,01% hydroksyapatytu wapnia CaHA.
Ten medyczny produkt można stosować na całe ciało i twarz.
Poprawia nawilżenie, napięcie i elastyczność tkanek skóry.
Nadaje się do leczenia i profilaktyki nadmiernej wiotkości skóry.
CECHY: – hydrożel z nieusieciowanym kwasem hialuronowym pochodzącym z bakterii niepatogennych dla człowieka – zawartość mikrosfer hydroksyapatytu wapnia o przeciętnej średnicy 8 mikronów wpływa na elastyczność i grubość skóry – w tej innowacyjnej technologii otrzymywania kwasu hialuronowego nie używa się żadnych rozpuszczalników organicznych, a proces oczyszczania jest bardzo skuteczny.
KORZYŚCI:
– produkt nietoksyczny,
– biokompatybilny,
– niskie ryzyko reakcji immunologicznej,
– produkt wysokooczyszczony,
– zwiększenie elastyczności, –
nawilżenia, gęstości i jędrności skóry,
– zwiększenie odporności na rozciąganie skóry,
– wzrost kolagenu i fibroblastów ,
– spowolniona biodegradacja kwasu hialuronowego dzięki domieszce CaHA.
Ostrzyknięcie kosztuje 300 zł
Neauvia Hydro Deluxe Man zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Tak wysokie stężenie pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, widoczne już od pierwszego zabiegu.
Preparat zawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając skuteczność terapii.
Do osiągnięcia optymalnych rezultatów wystarcza zazwyczaj seria 4 zabiegów przeprowadzonych w odstępach 3 tygodni. Chcąc zapewnić długotrwały rezultat, pod koniec serii warto zaoferować pacjentowi przeprowadzenie zabiegu uzupełniającego, który powinien być wykonany po upływie sześciu miesięcy.
Zalety:
Wysokie stężenie HA zapewniające doskonałe nawilżanie
Poprawa gęstości skóry dzięki hydroksyapatytowi
Regeneracja, korekcja zmarszczek powierzchownych
Widoczna poprawa jakości skóry
Wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki pozyskiwaniu HA z Bacillus subtilis
Wskazania:Nawilżanie, rewitalizacja, stymulacja produkcji kolagenu
Preparat zawiera:18 mg/ml HA
Ostrzyknięcie kosztuje 300 zł

BRIGHT EYES
Bright Eyes to unikalna formuła mezoterapeutyczna do walki z oznakami zmęczenia i zasinieniami skóry powiek. Efektywny sposób działania preparatu jest wynikiem synergicznej
kombinacji 4 peptydów biomimetycznych i substancji depigmentujących oraz ich oddziaływania na różnych poziomach komórkowych. Unikalne połączenie kwasu hialuronowego i peptydów
gwarantuje silne rozjaśnienie i nawilżenie skóry pod oczami oraz efekt świeżego spojrzenia.
Koktajl efektywnie eliminuje nagromadzony barwnik krwiopochodny i zmniejsza indukcję melaniny, chroniąc przed ciemnym zabarwieniem skóry. Dzięki zawartości rutyny, kofeiny i
hesperydyny preparat stymuluje mikrokrążenie i długotrwale zapobiega efektowi podkrążonych oczu. Bright Eyes poprawia elastyczność skóry i delikatnie wygładza zmarszczki, co wieńczy
efekty i zapewnia pełen sukces terapeutyczny.

EFEKT:
Silne rozjaśnienie zasinionej skóry powiek,
niwelowanie ciemnego pigmentu krwiopochodnego,
drenaż naczyń włosowatych i pobudzenie mikrokrążenia,
wygładzenie zmarszczek i napięcie skóry,
Cena zabiegu 200 zł

Linerise Nowoczesny preparat do mezoterapii na bazie heterologicznego atelokolagenu typu I, który rekonstruuje i odbudowuję skórę. Przeznaczony do intensywnej terapii przeciwzmarszczkowej oraz zapobiegającej utracie wiotkości skóry, a także terapii blizn potrądzikowych i zanikowych blizn pooperacyjnych.
WSKAZANIA:
• Poprawa jędrności skóry,
• Usunięcie drobnych zmarszczek, zmarszczek palacza,
• Blizny zanikowe i potrądzikowe,
• Rozstępy, również „stare”,
• Odmładzanie okolic trudnych: oczu, ust, dłoni, szyi,
• Leczenie skóry wiotkiej, cienkiej, dotkniętej fotostarzeniem,
• Redukcja rozciągniętej skóry brzucha (po ciąży, porodzie),
• Ujędrnianie ramion, ud.
ZASTOSOWANIE:
• Twarz, okolice oczu, ust,
• Dekolt,
• Szyja,
• Grzbiety dłoni,
• Ramiona,
• Brzuch,
• Wewnętrzna strona ud.
CZAS UTRZYMYWANIA SIĘ EFEKTU:
Efekt zabiegu niwelowania widoczności zmarszczek i poprawy jędrności skóry utrzymuje się od roku do dwóch lat. Efekt usuwania widoczności blizn jest trwały. Zalecane są 4 zabiegi w odstępie 2 tygodniowym dla uzyskanie pełnego efektu terapii.
Cena zabiegu to 470 zł