mezoterapia pod oczy

mezoterapia igłowa pod oczy

BŁYSKAWICZNY KREDYT NA ZABIEGI

Dermaheal Eyebag Solution to innowacyjny koktajl do mezoterapii z peptydami biomimetycznymi redukujący worki pod oczami i opuchnięcia. To unikalne połączenie peptydów biomimetycznych.

DZIAŁANIE:
poprawia mikrokrążenie
redukuje worki pod oczami i opuchnięcia
zapobiega zastojom limfatycznym
usuwa poduszeczki tłuszczowe okolic oczu
zapobiega odkładaniu się tłuszczu

uelastycznia i napina skórę dając efekt jej odmłodzenia
ma działanie rozjaśniające i rozświetlające

AKTYWNE SKŁADNIKI:
Tripeptide-41, Nonapeptide-18, Oligopeptide-61, Oligopeptide-73.
cena zabiegu 150 zł.

Prostrolane
Najnowocześniejszy preparat peptydowy zarejestrowany jako wyrób medyczny do redukcji miejscowego nagromadzenie tkanki tłuszczowej poprzez redukcje lipidów w komórkach tłuszczowych.

Cztery unikalne peptydy zawarte w preparacie efektywnie przyspieszają lipolizę i wydatnie opóźniają lipogenezę. Prostrolane działa detoksykująco i wygładzająco, napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję.

Składniki kwas hialuronowy i kompleksy peptydowe zawierają opatentowaną technologię przedłużonego uwalniania i znikania substancji aktywnych.

Minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez dwa tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze powodując powolne długotrwałe uwalnianie i penetracje składników aktywnych.

Preparat umożliwia skuteczne usuwanie miejscowych złogów tkanki tłuszczowej w następujących obszarach: podbródek, żuchwa, brzuch, przedramiona, bryczesy.

Komórki tłuszczowe nie ulegają zniszczeniu i rozrywaniu, w związku z czym ilość efektów ubocznych jest zminimalizowana.

Zabieg jest skuteczny bezpieczny i prawie bezbolesny.
Cena 450 zł.

Cytocare 502/516/532
Cytocare 502/516/532 to linia gotowych zmieszanych koktajli regenerujących wykorzystywanych do mezoterapii. W ich składzie znajduje się duża zawartość nieusieciowanego kwasu hialuronowego, a także 55 aktywnych składników m.in. witamin, aminokwasy oraz sole. Te rewolucyjne preparaty są wykorzystywane do nawilżania i rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, a także rąk.

Cytocare 502/516/532
Kuracja innowacyjną linią preparatów Cytocare pozwala odpowiednio odżywić komórki skóry, przywrócić młody wygląd oraz opóźnić procesy starzenia. Jest to doskonała metoda wykorzystywana do mezoterapii igłowej w celu zapobiegania powstawaniu zmarszczek oraz poprawy nawilżenia skóry. Jest to niezwykle ważne po okresie letnim oraz zimowym, gdy skóra jest wyraźnie przesuszona.

Po przeprowadzonym zabiegu pacjent może zauważyć, że skóra w miejscu zabiegowym stała się gładsza, bardziej od wewnątrz. Cytocare 502/516/532 poprawia koloryt skóry, przywraca jej naturalną równowagę biologiczną oraz wykazuje silne działanie antyrodnikowe, przeciwutleniające.

Mezoterapia igłowa Cytocare
W skład tej rewolucyjny linii preparatów Cytocare wchodzą trzy koktajle bogate w aktywne składniki mające korzystny wpływ na skórę.

Cytocare 502
Koktajl Cytocare 502 jest wykorzystywany do poprawy nawilżenia skóry, opóźnienia procesów starzenia się, a także w celu poprawy biologicznej równowagi skóry. Preparat ten wskazany jest dla osób powyżej 25 roku życia oraz osób, które po raz pierwszy zdecydowały się na wykonanie zabiegu mezoterapii.

Efekty zabiegu z Cytocare 502
Cytocare 502 doskonale nawilża skórę, odżywia i wygładza drobne zmarszczki. Ponadto poprawia koloryt i rozświetla skórę, przywracając jej zdrowy i młodzieńczy blask.

Cytocare 516
W koktajlu Cytocare 515 znajduje się większe stężenie kwasu hialuronowego niż w przypadku Cytocare 502. Jest on polecany pacjentom w przedziale wiekowym 35 do 45 lat. W tym wieku skóra jest bardziej wymagająca, w wyniku czego potrzebuje większego nawilżenia.

Efekty zabiegu z Cytocare 516
Cytocare 516 to doskonały produkt dla pacjentów posiadających pierwsze oznaki starzenia, gdyż intensywnie nawilża skórę zmęczoną słońcem Krzysiek stosowaniem kosmetyków oraz wiatrem. Preparat świetnie poprawia elastyczność i napięcie, a także przywraca zdrowy wygląd skóry.

Cytocare 532
Ten koktajl wyróżnia się wysokim stężeniem kwasu hialuronowego- wynoszącym aż 30 mg/ 5ml. Dzięki temu jest to preparat intensywnie działający. Jego zastosowanie gwarantuje głęboką odnowę skóry oraz poprawę jej nawilżenia. Koktajl polecany jest dla pacjentów po 40 roku życia. Dzięki kompleksowi witamin znajdujących się w składzie tego innowacyjnego preparatu następuje wzmożenie działania antyutleniającego oraz pobudzenie stymulacji rozwoju komórek skóry.

Działanie Cytocare 532
Zastosowanie Cytocare 532 gwarantuje uzyskanie głębokiego i długotrwałego nawilżenia, redukcję zmarszczek, poprawę gęstości i napięcia skóry, spowolnienie procesu starzenia oraz poprawę kolorytu.

Zalety Cytocare
Preparaty Revitacare Cytocare to koktajle przynoszące wiele korzyści dla skóry. Doskonale redukują nawet głębokie zmarszczki, intensywnie regenerują skórę właściwą i poprawiają jej zagęszczenie. Ponadto pozwalają na utrzymanie biologicznej równowagi skóry oraz jej odżywianie. Koktajle przywracają promienny wygląd twarzy. Preparaty te to doskonała metoda zapobiegania pojawienia się pierwszych zmarszczek. Substancje zawarte w Cytocare pozwalają na utrzymanie biologicznej równowagi skóry i uzyskanie jej głębokiego nawodnienia.

Zaletą preparatów Cytocare jest możliwość ich dowolnego łączenia, w celu uzyskania jak najlepszych efektów kuracji zapobiegającej procesowi starzenia. W celu uzyskania jak najlepszych efektów zaleca się wykonanie 4 zabiegów w dwutygodniowych odstępach czasowych. Cytocare mogą być wykorzystane do mezoterapii igłowej o każdej porze roku. Jest to doskonała kuracja uzupełniająca do przeprowadzonych zabiegów laserowych, zabiegów z użyciem fal radiowych oraz jako dopełnienie terapii kwasami.

Przebieg zabiegu mezoterapii Cytocare
Przed przystąpieniem do wykonania mezoterapii na skórę pacjenta nakłada się maść znieczulająca. W następnej kolejności po odpowiednim dobraniu koktajlu do indywidualnych potrzeb preparat jest wstrzykiwany w skórę przy pomocy cienkiej igły. Mikronakłucia są wykonywane w odstępach od 5 do 10 mm. Po przeprowadzonym zabiegu mogą pojawić się niewielkie zaczerwienienia i lub zasinienia jednak znikają w ciągu kilku godzin.
cena 150 zł.

REVITACARE CytoCare C Line 715 mezoterapia wypełniająco – ujędrniająca 1 x 5ml
400,00 zł
Cytocare 715 to pomost pomiędzy mezoterapią a wypełniaczem! Cytocare 715 dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego (75mg) powoduje natychmiastowy efekt wypełnienia skóry, widocznie ją nawilża oraz napina. Jest to kolejny krok zaawansowania w mezoterapii przed wykorzystaniem wypełniacza.

Wskazania:

utrata jędrności skóry
wiotkość skóry
pojawienie się zmarszczek
Częstotliwość zabiegów:

początek: 3 sesje, odstęp pomiędzy sesjami 3 tygodnie

podtrzymanie efektów: 1 sesja w odstępie 3-4 miesięcy

Obszary podania:
twarz
dekolt
górna część dłoni
zwiotczałe obszary na ciele
Składniki aktywne:

kwas hialuronowy nieusieciowany 75 mg/5 ml = 15 mg /1 ml o wysokiej lepkości pozwalający osiągnąć efekt uniesienia skóry oraz zapewnia wysoki poziom nawilżenia.
karnozyna (dipeptyd) – Karnozyna jako jeden z najsilniejszych antyoksydantów blokuje mechanizmy wpływające na starzenie się komórek skóry. Uruchamia procesy naprawcze komórek, działa odmładzająco i przeciwstarzeniowo.
kompleks aminokwasów – opatentowany kompleks dynamicznej sieci aminokwasów uruchamia przebudowy uszkodzonych komórek dzięki czemu następuje ich natychmiastowe regeneracja. Wzmacnia barierę hydrolipidową skóry, zmniejsza zaczerwienienie i poprawia jej koloryt