radiesse

radiesse

Radiesse, czyli skuteczny sposób na odmłodzenie
Osobom, którym zależy na poprawie jędrności skóry, wygładzeniu zmarszczek i wymodelowaniu konturów twarzy polecany jest zabieg Radiesse. Jego efekty są widoczne niemal natychmiast.
W zabiegu Radiesse wykorzystywany jest wypełniacz na bazie podkładu żelowego i hydroksyapatytu wapnia. Wspomniany związek jest naturalnym budulcem zębów i kości, nie powoduje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych. Co więcej, jest on wykorzystywany w medycynie od lat
Zabieg Radiesse trwa przeciętnie 30-60 minut. Do jego przeprowadzenia stosowane jest znieczulenie miejscowe. Efekty zabiegu Radiesse utrzymują się kilkanaście miesięcy. Zawarty w preparacie nośnik żelowy zapewnia natychmiastowy rezultat w postaci naturalnie odmłodzonej, bardziej elastycznej i grubszej skóry. Po kilku miesiącach od zabiegu żel znika, a w jego miejsce pojawia się kolagen. Jest on naturalnie wyprodukowany przez fibroblasty, a wszystko dzięki mikrocząsteczkom hydroksyapatytu wapnia.
Dla kogo przeznaczony jest zabieg Radiesse?
Na jego wykonanie decydują się osoby mające problem m.in. z: bruzdami nosowo-wargowymi, płaskim podbródkiem, czy wiotczejącą skórą twarzy. Hydroksyapatyt wapnia dobrze sprawdza się też do poprawy owalu twarzy, odmłodzenia wierzchniej części dłoni czy modelowania linii żuchwy.

Radiesse to nowoczesny, naturalny wypełniacz zapewniający nie tylko skuteczność, ale też bezpieczeństwo. Działa on liftingująco i biorewitalizująco.
Poza uzupełnieniem ubytków tkankowych, preparat Radiesse stymuluje naturalną produkcję kolagenu. Zabieg jest stymulatorem, nie wymaga wykonania serii. Można powtórzyć po około roku.
CENA 750 ZŁ.