NICI LIFTINGUJĄCE PDO

NICI LIFTINGUJĄCE LIFT STRONG 4D
[NOWOŚĆ] Nici liftingujące Lift Strong 4D to najnowsza i najsilniejsza generacja nici haczykowych dostępnych na rynku. Nici posiadają haczyki powstałe drogą tłoczenia – a nie jak wcześniej – nacinania. Dzięki tej metodzie haczyki są grubsze, gęściej osadzone na nici, co znacznie zwiększa siłę uniesienia tkanki (siła ciągu nici to aż 2,7 kg!). Silny efekt liftingujący pozwala na doskonałe konturowanie twarzy i ciała.

Nici liftingujące haczykowe Lift Strong 4D:

8 korzyści, które przyniesie Ci zabieg:

► poprawa jędrności i gęstości skóry, wyraźne uniesienie wiotkich, opadających tkanek w obrębie policzków i podbródka

► stopniowe wypełnienie głębokich bruzd i zmarszczek poprzez stymulację syntezy kolagenu i elastyny

► wyraźna poprawa jakości, sprężystości i kolorytu skóry z natychmiastowym efektem odmłodzenia

► krótszy okres rekonwalescencji i zminimalizowany dyskomfort w okresie okołozabiegowym

► niesamowite rezultaty pod względem siły uniesienia tkanki (siła uciągu nici to aż 2,7 kg)!

► ujędrnienie skóry na linii żuchwy

► pełen lifting twarzy, podbródka, szyi i dekoltu

► podniesienie opadających piersi i zwiotczałej skóry brzucha

Nić liftingująca silnie stymuluje odbudowę włókien kolagenowych i syntezę elastyny, dzięki czemu uniesione podczas zabiegu medycyny estetycznej tkanki zyskują nową gęstość i jędrność.

Nici liftingujące haczykowe Lift Strong 4D to spektakularny lifting bez bólu w zabiegach medycyny estetycznej.

Informacje dodatkowe
Jakie są zalety zabiegu z użyciem nici liftingujących Lift Strong 4D?

► natychmiastowy efekt liftingu utrzymujący się nawet do 24 miesięcy

► szybki i bezbolesny zabieg medycyny estetycznej

► brak konieczności szczególnego przygotowywania się do zabiegu

► całkowita wchłanialność przez organizm

► możliwość powtórzenia procedury

► bezpieczeństwo zabiegu medycyny estetycznej

► brak nacięć i blizn

► brak widoczności i wyczuwalności nici

Jakie są wskazania do zabiegu z zastosowaniem nici Lift Strong 4D?

Nici liftingujące Lift Strong 4D polecane są pacjentom już od 30. roku życia. Wskazanie do zabiegu medycyny estetycznej stanowi utrata jędrności, napięcia i jakości skóry.

Czym różnią się nici PDO Lift Strong 4D od nici bezhaczykowych?

Po ogromnym sukcesie gładkich nici liftingujących First Lift Basic, pojawiła się ich silniejsza odsłona – nici liftingujące PDO Lift Strong 4D z haczykami w czterech wymiarach! Dodatkowo nić jest dużo grubsza od tradycyjnej nici PDO, co maksymalizuje efekt liftingu.

Nici liftingujące PDO Lift Strong 4D zrewolucjonizowały myślenie o medycynie estetycznej, stając się bezapelacyjnie sprawdzoną i bezpieczną metodą odmładzania twarzy i ciała. Korzyści z takich zabiegów medycyny estetycznej są długotrwałe, a efekty natychmiastowe.

Jak wygląda zabieg medycyny estetycznej z użyciem nici PDO Lift Strong 4D?

Technika implantacji jest szybka i bezpieczna. Nie wymaga nacinania skóry, ponieważ nici liftingujące są wprowadzane za pomocą cienkiej kaniuli.

Po zaimplantowaniu pod skórę haczyki otwierają się, unosząc opadające tkanki i zapewniając tym samym efekt silnego liftingu. Cały zabieg medycyny estetycznej trwa około godziny, a jedyne ślady, jakie pozostawia zabieg, to możliwe lekkie zasinienia i obrzęk, które przeważnie utrzymują się do 5-7 dni po zabiegu.

Jakie są efekty działania nici liftingujących Lift Strong 4D?

Tuż po zabiegu medycyny estetycznej następuje wygładzenie zmarszczek i poprawa konturów twarzy, wynikające z mechanicznego oddziaływania wprowadzonej nici. Nici liftingujące wprowadzone pod skórę pracują jak mięśnie napinające, podtrzymując tkanki podskórne.

W kolejnym etapie wykorzystywane są biomedyczne właściwości polidioksanonu. Po około 14 dniach od zabiegu, ma miejsce proces neokolagenezy, czyli stymulacji produkcji nowego kolagenu – białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry. Ponadto stymulacja fibroblastów powoduje pobudzenie syntezy elastyny – białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry, dzięki czemu skóra zyskuje nowe „rusztowanie”. W badaniach in vivo stwierdzono również, że działanie polidioksanonu powoduje syntezę naturalnego kwasu hialuronowego.

Dzięki takiej synergii działania uzyskiwane podczas zabiegu efekty estetyczne są spektakularne i długotrwałe. Utrzymują się średnio około 24 miesięcy – po tym czasie nici rozpuszczają się w tkankach. Dzięki procesom neokolagenezy i pobudzeniu syntezy elastyny i kwasu hialuronowego, skóra poddana zabiegowi po rozpuszczeniu się nici nie opada i nie wraca do poprzedniego stanu. Dla utrzymania pełnego efektu zalecane jest powtarzanie zabiegu co około 2 lata.

Czy nici liftingujące haczykowe PDO Lift Strong 4D są bezpieczne?

Nici liftingujące Lift Strong 4D posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE i mogą być stosowane na terenie całej Unii Europejskiej. Dla osiągnięcia optymalnych efektów, zaleca się łączenie zabiegów nićmi liftingującymi Lift Strong 4D z innymi metodami odmładzania, np. wypełniaczami z kwasem hialuronowym.

Nici liftingujące i zabiegi wolumetryczne to dopełniające się zabiegi medycyny estetycznej. Zdaniem wielu lekarzy specjalistów zabiegi nićmi liftingującymi Lift Strong 4D to najlepsza alternatywa dla tradycyjnego liftingu chirurgicznego z uwagi na minimalną inwazyjność i brak skutków ubocznych oraz długotrwałe efekty estetyczne. Szeroka gama rozmiarów nici i ich różnorodność, a także wszechstronność zastosowania dają podstawy, by sądzić, iż najbliższe lata będą zdominowane przez zabiegi wykonywane w oparciu o nici liftingujące PDO.

Cennik
1 nić- 190 zł
ilość nici potrzebna do opracowania danej okolicy: 4-12 nici